Francuska Hrvatska-pijetlovi nadigrali kauboje saznajte rezultat utakmice

Francuska – Hrvatska: Pijetlovi nadigrali kauboje

Posted on Posted in Sportski biseri | Sve o svijetu sporta

Francuska – Hrvatska, u rukometnom klasiku na Europskom prvenstvu za rukometaše koje se igra u Njemačkoj, Francuzi su svladali selekciju Hrvatske. Nakon nerješenog rezultata i malog poskliznuća protiv Austrije (28:28), i pobjede protiv Rumunije, opet hladan tuš za Hrvatsku nacionalnu selekciju.

Tako da, nakon pobjede 33:30 nad Njemačkom, domaćinom šampionata, Francuska selekcija nastavila je na Euru u istom ritmu. Iako su u petom minutu susret imali dva igrača manje. A u 10 minuti, Hrvatska je imala dva gola prednosti (7-5). U tim trenucima Francuzi nisu izgledali sjajno ali nakon toga kao da su ubacili u brzinu više i već u 12 minuti rezultat je glasio 8:8.

U 25 minutu, Francuzi su odigrali “cepelin” i tako pokazali ko je gazda na terenu na današnjoj utakmici a rezultat na semaforu bio je 17:11. No Hrvati se nisu predavali tako da je prvo poluvrijeme završeno rezultatom 18:18. A selekcija Hrvatske je u nastavak utakmice ušla s igračem manje. Nastavak utakmice igrao se u istom ritmu, Francuzi su konstantno vodili a Hrvati stizali. No pri kraju susreta Hrvati su posustali i rezultat je otišao na stranu Francuza.

Za Francuze s ovakvom igrom nema zime a Hrvatska sada ima dva dana da se ekipa regeneriše i da bude spremna za susret protiv reprezentacije Mađarske. Nakon Mađara, u ponedjeljak ih čeka Island, a u posljednjem kolu u srijedu igraju protiv Njemačke.

REZULTAT 30:27