Slovenci pobijedili-U Hamburgu Holandija pala, saznajte rezultat

Slovenci pobijedili: U Hamburgu Holandija pala

Posted on Posted in Sportski biseri | Sve o svijetu sporta

Slovenci pobijedili i na svoj konto upisali nove bodove. Za razliku od prošle utakmice koju su izgubili, Slovenci su utakmicu protiv Lala odigrali mnogo bolje te je izgledalo kao da su dodali brzinu više bar u prvom poluvremenu.

Piše: Almir Đuhera

Prvo poluvrijeme su Slovenci držali pod svojom kontrolom te su na odmor otišli sa šest golova prednosti, na semaforu stojao je rezultat je 19:13. Slovenački navijači u Barclays areni u Hamburgu mogli su biti zadovoljni rezultatom i igrom slovenačkog nacionalnog tima.

MOŽDA VAS ZANIMA

U drugom poluvremenu su Slovenci krenuli istim ritmom ali pri rezultatu 24:16 kao da je Slovence stigao umor te su pomalo izgubili glavu. Holanđani su tada preuzeli konce utakmice u svoje ruke i sve su se više približavali zahvaljujući najviše danas raspoloženom Vesteijnenu.

Tri rukometaša Slovenijie završili su susret sa po šest golova, a to su Cehte, Horzen i Marguc. Dok kod Nizozemaca najefikasniji je bio Versteijnen koji je postigao 15 golova što na kraju nije pomoglo Holanđanima da ostvare pobjedu.