Statistika sa Europskog prvenstva

Austrija je propustila historijsku šansu

Posted on Posted in Sportski biseri | Sve o svijetu sporta

Austrija je propustila historijsku šansu da zaigra u polufinalu Europskog prevenstva za rukometaše koje se igra u više gradova u Njemačkoj. Europsko prvenstvo ušlo je u završnu fazu i ekipe više nemaju šansi za popravak. Tako Austrijanci sjajnu igru protiv Njemačke nisu uspjeli da valorizuju kroz pobjedu nad selekcijom Islanda. Izabranici Aleša Pajovića, izgorili su u susretu sa danas dominantnom selekcijom Islanda koji je prvo poluvrijeme snažno odigrao. Razlika na prvom poluvremenu iznosila je šest golova (8 :14), u korist Islanda.

OTKRIJTE VIŠE SADRŽAJA

Do pobiede Island je došao na krilima desnog krila Sigvaldi Bjorn Gudjonssona, koji je postigao 8 golova iz 8 pokušaja i Arona Palmmarsona koji je od 10 upućenih udaraca uspio realizirati 7. Na Austrijskoj strani, Constantin Mostl danas je branio odlično, no on sam nije mogao pobijediti snažni Island. Mostl je skupio 20 odbrana, što je 44.44% uspješnosti.

Sportski biseri: Da je izvrstan sprinter i sjjano lijevo krilo na ovoj utamici je pokazao Sebastijan Frimmel koji je u kontri postigao brzinu od 28.84 km/h